
Годинник-фоторамка “Найкращому Вчителю”
1 350 ₴
- В наявності
+380 (63) 261-44-49
- +380 (63) 808-84-32Олексій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний та пам’ятний подарунок, який поєднує в собі функціональність і теплі емоції 💛
Цей оригінальний настінний годинник із фоторамками стане чудовим варіантом для вчителя на випускний або будь-яке інше свято.
✨ Особливості:
- 🕰 Вбудований годинниковий механізм із плавним (безшумним) ходом
- 📸 Дві фоторамки під фото 10×15 см
- 🌿 Декоративний дизайн з квітами та метеликами
- 💬 Напис: “Найкращому Вчителю”
- 🎁 Ідеальний подарунок від класу
📐 Характеристики:
- Тип: настінний годинник з фоторамками
- Розмір фото: 10×15 см (2 шт)
- Механізм: кварцовий, плавний хід (без тікання)
- Матеріал: МДФ
- Колір: коричневий з білими елементами
💡 Такий подарунок не просто прикрасить інтер’єр, а й щодня нагадуватиме про учнів та приємні моменти ✨
📦 Виготовляється під замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Матеріал циферблата | МДФ |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



